בית > מאמרים > תאגיד קרניבל:רווח נקי של 2.8 מיליארד דולר

תאגיד קרניבל:רווח נקי של 2.8 מיליארד דולר

עוזי בכר

ארנולד דונלד (Arnold Donald), נשיא ומנכ"ל התאגיד התייחס לתוצאות ואמר:" השגנו השנה את התוצאות הפיננסיות הטובות ביותר בהיסטוריה של התאגיד, כמו גם ברבעון האחרון של השנה."

קרניבל – תאגיד השייט הגדול בעולם הכולל את חברות הקרוזים :קרניבל קרוז ליין, פרינסס קרוזס, הולנד אמריקה ליין, סיבורן, קיונארד, AIDA , קוסטה, P&O (בריטניה ואוסטרליה), Fathom מדווח על רווחי שיא של כל הזמנים. רווח נקי של 2.8 מיליארד דולר בשנת 2016 בהשוואה ל-2.1 מיליארד דולר ב-2015. הכנסות התאגיד הסתכמו ב-16.4 מיליארד דולר לעומת 15.7 מיליארד דולר ב-2015.

ארנולד דונלד (Arnold Donald), נשיא ומנכ"ל התאגיד התייחס לתוצאות ואמר:" השגנו השנה את התוצאות הפיננסיות הטובות ביותר בהיסטוריה של התאגיד, כמו גם ברבעון האחרון של השנה. השגת הביצועים החזקים הוא פועל יוצא לתרומתם הגדולה של 120 אלף העובדים ברחבי העולם ואלפי סוכני הנסיעות, שעושים הכל על מנת להעניק את המיטב לקהל לקוחותינו."

אטרקציות מדהימות באונייה החדשה של קרניבל ויסטה
אטרקציות מדהימות באונייה החדשה של קרניבל ויסטה

הרבעון האחרון לשנת 2016 הסתכם ברווח נקי של 491 מיליון דולר בהשוואה ל-389 מיליון דולר בשנת 2015. החברה צופה להגדיל את רווחיה גם בשנת 2017 למרות עלייה במחירי הדלק (מוערך בתוספת של 200 מיליון דולר) ותנועת מטבע שלילית.

חברת מד קרוזס, נציגת תאגיד השייט קרניבל בישראל

דברו איתנו

על הקרוז הבא שלכם!