חופשת שייט באירופה

חופשת שייט באירופה – הבילוי המושלם למשפחה

אירופה היא ככל הנראה היעד התיירותי הפופולרי ביותר עבור חבילות שייט למשפחה הישראלית. יש בה הכל: נופים מדהימים, היסטוריה, הרפתקאות, עיר וכפר, וים. הרבה ים. אירופה היא יעד לשייט תיירותי על גבי ספינות פאר, ואם בא לכם לעשות משהו שונה הקיץ, חופשת שייט באירופה היא רעיון מצויין לצאת מהשגרה (גם משגרת הנופש…).

הפלגת שייט באירופה היא ללא ספק חוויה יחודית. לא חשוב אם הכיוון הוא ערי הבירה של חופי הים הבאלטי, או ארצות סקנדינביה המדהימה, או אולי איי אנגליה, אירלנד וסקוטלנד – הפלגה בצפון אירופה תשאב אתכם אל הקסם של נופי צפון אירופה – אל החופים הצחים והבתוליים, אל עיירות הדיג וכפרי האומנות של אירופה שלא רואים מהמלון…

כיצד להיערך לחופשת שייט באירופה?

ובכן, בהנחה שאתם בוחרים לשוט בעונת התיירות, כלומר בקיץ, הרי שמזג האוויר צפוי להיות הנוח ביותר לשיט באירופה. לא קר מדי ולא חם מדי. אחרי שבחרתם את היעד המסקרן ביותר, מתוך עשרות היעדים האפשריים, צריך לבחור מנין יוצאים לשיט.

למשל, בצפון אירופה נמלי הים המשמשים כנקודת לחופשת שייט באירופה הם אוסלו שבנורבגיה, אמסטרדם שבהולנד, שטוקהולם שבשבדיה, והרוויץ' וסאות'המפטון שבאנגליה. על מנת להגיע אליהם יש לתכנן כמובן טיסות מתאימות.

רצוי מאוד לתכנן שייט לאורך תקופה של 7 ימים לפחות, על מנת באמת למצות את החוויה ולספוג כמה שיותר מהיופי והתרבות באיזורי השייט.

מה לקחת?

חופשת שיט באירופה היא חוויה ייחודית מההיבט שמדובר למעשה ב״בית מלון צף״, על כל הפינוקים הנלווים לבית מלון של חמישה כוכבים: חדרים מפוארים, אוכל משובח, ובנוסף לזה גם שלל אטרקציות על הסיפון ובמתחמים שונים באוניה. אז תביאו כל מה שהייתם מביאים לכל חופשה אחרת, אל אל תשכחו להצטייד גם במשקפת ובמצלמת זום טובה כדי להביט לנופים ולצלם מהאוניה תמונות מגן עדן…

 

רשימת ציוד לאוניה:

בגדים – ליום יום, לשינה, לבילוי, לשחייה, לספורט

נעליים – ספורט וכפכפים

מזג אוויר- סוודר או מעיל, בהתאם לעונה וליעד אליו אתם מפליגים.

כובע

תיק גב לסיורים

מצלמה טובה

כסף מקומי

ספר קריאה

תשבצים

כל השאר יחכה לכם באוניה

דברו איתנו

על הקרוז הבא שלכם!